DALAN - MYDŁO W PŁYNIE 500 ml

„DALAN PINKY”
Nawilżające mydło w płynie z dodatkiem gliceryny przeznaczone jest do pielęgnacji nadmiernie wysuszonej skóry. Doskonale chroni skórę przed wysuszaniem i podrażnieniami. Gliceryna wnikając w naskórek zatrzymuje wodę w głębszych jego partiach, wygładza skórę i pozostawia przyjemny zapach kwiatów. Mydło polecane jest do mycia całego ciała.

„DALAN NATURAL”
Dzięki wyjątkowej recepturze mydło w płynie NATURAL chroni i pielęgnuje delikatną skórę. Bogate w składniki nawilżające intensywnie regenerują i wygładzają naskórek. Natomiast dodatkowe składniki natłuszczające pomagają utrzymać właściwy poziom nawilżenia oraz nadają skórze aksamitną gładkość. Mydło polecane jest do mycia całego ciała.

„DALAN HERBAL”
Pielęgnacyjne mydło w płynie HERBAL, wzbogacone ekstraktami z rumianku, zapewnia właściwy poziom nawilżenia i wygładza skórę. Receptura mydła oparta jest na delikatnych substancjach myjących oraz naturalnej substancji natłuszczającej. Ekstrakty z rumianku intensywnie odżywiają i wygładzają, pomagają utrzymać właściwy poziom nawilżenia skóry. Mydło polecane jest do mycia całego ciała.

DALAN - MYDŁO W PŁYNIE 500 ml 
www.optimax.gdynia.pl